tv

Szafki RTV polecane dla wielbicieli nowoczesnego designu

Nowoczesny salon nie może obyć się bez stylowej szafki RTV. Na rynku jest dostępnych wiele modeli różniących się nie tylko wyglądem i wielkością, ale dodatkowymi funkcjami. Poniżej podpowiadamy, na co zwracać uwagę, wybierając szafkę RTV. 

Szafki RTV projektowane zgodnie z najnowszymi trendami w designie charakteryzują się prostą budową, przypominającą prostopadłościan. Połączenia pomiędzy częściami są zwykle niewidoczne dzięki zastosowaniu złączek mimośrodowych, podobnie jak mechanizmy otwierające szafki, opierające się na technologii tip-on. Wśród nowoczesnych szafek RTV można znaleźć zarówno modele wiszące, jak i stojące. Są także szafki przystosowane do zawieszenia lub postawienia na podłodze w zależności od potrzeb. Takie modele wybierają często osoby, które lubią zmieniać wystrój wnętrza. Wszystkie nowoczesne szafki RTV są dostosowane do nowoczesnych urządzeń oraz przystosowane wysokością do oglądania telewizji z sofy lub foteli. 

Producenci nowoczesnych szafek RTV często stosują naturalne materiały i jasne barwy, idealnie korespondujące ze stylem skandynawskim. Drewniane powierzchnie nadają wnętrzom przytulny wygląd, a akrylowe fronty o wysokim połysku – wyjątkowej elegancji w stylu glamour. Wśród kolorów klienci mają najczęściej do wyboru biele, écru, czerń, różne odcienie drewna. Taki wybór pozwala na dobranie szafki RTV niemal do każdego salonu.

Rozsuwane szafki RTV

Modele rozsuwane szczególnie dobrze sprawdzają się w niewielkich salonach oraz w mieszkaniach osób, które lubią często zmieniać wystrój. Ich wielkość można modyfikować o kilkadziesiąt centymetrów. Są lekkie, wyposażone w wygodne półki oraz zamykane szafki. Rozsuwane części w różnych kolorach tworzą ciekawe kompozycje, nadając mieszkaniu nowoczesny, nieco artystyczny charakter. 

Similar Posts